ClanBase News: I want to hear from you

A9731c32a17beb336d50f2675cbae19d45f120d2

Clan Hungarian Players

Website http://interqueo.pe.hu/forum/

Magyar Old School játékosok listája. Követelmény 50 combat vagy 500 total level. Felvételhez és névváltoztatáshoz fordulj Dof-hoz.

Skill Selector

Agility Memberlist 55.2 Average

#NameAgilityExperience
1jupi2349919,479,931
2Aras9913,186,546
3dof863,914,306
4R9onaldo801,986,276
5A d ii771,554,484
6khealim751,279,629
7uncle clutch741,114,724
8Mo072989,813
9Movie12071821,746
10Tavlhod70777,234
11gysef70752,016
12San Markus70741,384
13a pink tank70740,323
14Dm Infinity70739,677
15Kiskudi70738,741
16sello71670738,658
17Kukutyin11170737,974
18pisti69683,165
19Kristofer42865449,976
20muri 0762361,442
21Benji0962334,808
22Prince Mate60295,261
23Krisz13158234,265
24tomi stark57206,687
25Rhk Strong57203,792
26big hun56190,447
27Csakany1955182,329
28Asura Force55175,705
29Tv Maci930653140,529
30R Y U K52129,027
31picil d52127,170
32zsirmalac 150108,615
33Lionk04887,235
3420forint4456,213
35WasabyO74041,118
36Romeo Verzik3936,033
37Dhb Hungary3831,546
38SadCarrot3730,375
39Davidhun8383727,492
40The Hilt3624,973
41YoloMaxRs3624,925
42Tapilogali3624,883
43I Matee I3522,418
44Inter Pre3318,438
45Berci3216,493
460s B0ss3115,745
47NBarni258,321
48Kingsteven2110
49blueman19110