ClanBase News: I want to hear from you

A9731c32a17beb336d50f2675cbae19d45f120d2

Clan Hungarian Players

Website http://interqueo.pe.hu/forum/

Magyar Old School játékosok listája. Követelmény 50 combat vagy 500 total level. Felvételhez és névváltoztatáshoz fordulj Dof-hoz.

Skill Selector

Attack Memberlist 76.12 Average

#NameAttackExperience
1jupi2349939,084,052
2dof9919,008,830
3R9onaldo9916,799,039
4khealim9916,780,101
5A d ii9915,332,809
6Tavlhod9914,732,662
7Aras9914,315,631
8Kristofer4289914,299,926
9sello7169914,139,198
10uncle clutch9610,098,785
11Mo0948,612,497
12Kiskudi948,401,534
13San Markus916,381,680
1420forint905,447,912
15Krisz131895,085,431
16tomi stark884,556,068
17Kukutyin111874,035,534
18picil d853,354,085
19pisti822,564,965
20big hun822,421,145
21gysef812,199,991
22Rhk Strong802,039,058
23Benji09801,989,418
24a pink tank791,834,546
25Csakany19771,523,696
26YoloMaxRs761,352,703
27Movie120751,314,174
28Dhb Hungary72962,867
29Tv Maci930672956,927
30WasabyO770788,816
31Inter Pre70782,817
320s B0ss70779,661
33Prince Mate70750,124
34NBarni70740,069
35zsirmalac 170738,842
36Davidhun83864418,413
37Berci63368,738
38Romeo Verzik63368,666
39R Y U K61305,306
40Lionk060296,630
41muri 0760276,853
42The Hilt60276,777
43SadCarrot60273,773
44Asura Force50101,388
45Tapilogali4564,623
46blueman1914351,052
47I Matee I4246,790
48Kingsteven214037,266
49Dm Infinity3832,850