ClanBase News: I want to hear from you

A9731c32a17beb336d50f2675cbae19d45f120d2

Clan Hungarian Players

Website http://interqueo.pe.hu/forum/

Magyar Old School játékosok listája. Követelmény 50 combat vagy 500 total level. Felvételhez és névváltoztatáshoz fordulj Dof-hoz.

Skill Selector

Cooking Memberlist 62.78 Average

#NameCookingExperience
1jupi23499200,000,000
2Aras9913,350,204
3dof9913,079,572
4Csakany19947,949,727
5Kukutyin111905,407,789
6khealim884,385,801
7uncle clutch863,626,187
8Mo0863,615,682
9R9onaldo812,249,207
10sello716801,996,265
11A d ii801,988,030
12a pink tank781,649,365
13muri 07771,590,338
14Tavlhod761,343,394
15pisti72917,617
16Rhk Strong71827,286
17tomi stark70786,530
18gysef70784,200
19Kiskudi70768,172
20big hun70760,913
21R Y U K70758,708
22Benji0970756,179
23picil d70755,713
24zsirmalac 170753,628
2520forint70748,766
26San Markus66545,488
27Movie12066528,112
28Kristofer42866525,154
29Krisz13166519,596
30Prince Mate66516,111
31Asura Force66513,632
32Tv Maci930663377,454
33Lionk061323,360
34Inter Pre54158,451
35WasabyO754157,211
36Romeo Verzik53147,868
37Berci4778,790
38Davidhun8384776,316
39SadCarrot4672,916
40Tapilogali4353,993
41Kingsteven214352,472
42I Matee I4249,884
43NBarni4142,940
44Dm Infinity3217,334
45blueman191268,750
46The Hilt204,485
47YoloMaxRs173,130
480s B0ss3180
49Dhb Hungary2160