ClanBase News: I want to hear from you

A9731c32a17beb336d50f2675cbae19d45f120d2

Clan Hungarian Players

Website http://interqueo.pe.hu/forum/

Magyar Old School játékosok listája. Követelmény 50 combat vagy 500 total level. Felvételhez és névváltoztatáshoz fordulj Dof-hoz.

Skill Selector

Crafting Memberlist 55.76 Average

#NameCraftingExperience
1Aras9913,231,691
2jupi2349913,110,145
3dof853,281,462
4khealim802,111,390
5A d ii802,047,709
6Mo0771,619,398
7Movie120761,402,028
8uncle clutch761,374,775
9gysef761,346,615
10a pink tank751,332,148
11R9onaldo70784,771
12muri 0766535,544
13Tavlhod66522,122
14Prince Mate66513,013
15R Y U K62366,509
16San Markus62352,026
17Benji0962333,990
18picil d61324,768
19big hun61320,346
20Kiskudi61317,493
21Krisz13161312,564
22YoloMaxRs61309,022
23Kristofer42861308,659
24Csakany1961305,809
25tomi stark59262,068
26sello71657213,001
27pisti56185,965
28zsirmalac 155167,146
29Asura Force53140,149
30Kukutyin11152135,362
31Rhk Strong52124,569
32Inter Pre51118,670
3320forint50101,454
34Tv Maci93064997,696
35WasabyO74781,424
36Davidhun8384777,427
37Lionk04563,183
38Romeo Verzik4352,892
39NBarni4350,595
40SadCarrot4141,407
41Berci4037,431
420s B0ss3625,959
43Dhb Hungary3420,268
44The Hilt3115,141
45Dm Infinity269,154
46Tapilogali257,914
47I Matee I247,412
48Kingsteven2191,080
49blueman1913200