ClanBase News: I want to hear from you

A9731c32a17beb336d50f2675cbae19d45f120d2

Clan Hungarian Players

Website http://interqueo.pe.hu/forum/

Magyar Old School játékosok listája. Követelmény 50 combat vagy 500 total level. Felvételhez és névváltoztatáshoz fordulj Dof-hoz.

Skill Selector

Defence Memberlist 72.41 Average

#NameDefenceExperience
1jupi2349957,371,979
2dof9918,847,615
3R9onaldo9916,001,046
4A d ii9915,857,847
5Tavlhod9914,715,100
6Aras9914,476,624
7khealim9914,169,363
8sello7169913,833,346
9Kristofer4289711,283,854
10uncle clutch969,911,201
11Mo0948,298,364
12San Markus916,289,513
13YoloMaxRs905,685,878
14Kukutyin111884,545,685
15tomi stark884,513,557
1620forint853,264,408
17picil d843,035,956
18pisti822,556,984
19Krisz131812,253,666
20big hun812,193,048
21gysef802,058,843
22a pink tank802,056,548
23Benji09791,800,570
24Csakany19761,382,851
25Movie120751,249,683
26Rhk Strong731,050,016
27Dhb Hungary72939,250
28Kiskudi70774,109
29zsirmalac 170751,464
30Dm Infinity70748,328
310s B0ss70739,725
32WasabyO770739,721
33The Hilt70738,075
34NBarni66506,250
35Tv Maci930664438,431
36Davidhun83860274,108
37Romeo Verzik60273,876
38Berci50101,354
39SadCarrot50101,338
40Prince Mate4564,609
41R Y U K4564,337
42Tapilogali4562,133
43muri 074562,013
44I Matee I4561,547
45Kingsteven214455,917
46blueman1914350,388
47Lionk04141,462
48Inter Pre4038,814
49Asura Force144