ClanBase News: I want to hear from you

A9731c32a17beb336d50f2675cbae19d45f120d2

Clan Hungarian Players

Website http://interqueo.pe.hu/forum/

Magyar Old School játékosok listája. Követelmény 50 combat vagy 500 total level. Felvételhez és névváltoztatáshoz fordulj Dof-hoz.

Skill Selector

Fishing Memberlist 56.22 Average

#NameFishingExperience
1jupi2349982,050,459
2Aras9913,171,477
3pisti959,083,800
4dof915,913,194
5Csakany19822,623,318
6Lionk0822,541,273
7Kukutyin111822,526,079
8R9onaldo812,307,351
9uncle clutch791,888,730
10Mo0761,406,847
11a pink tank761,368,888
12Tavlhod71814,697
13gysef71814,519
14SadCarrot70737,654
15picil d66524,551
16muri 0765449,544
17Benji0963386,402
18big hun63376,815
19Tv Maci930663369,331
20A d ii62352,115
21khealim60283,161
22Kristofer42859264,093
23sello71659249,141
24Kiskudi57223,475
25tomi stark56200,496
26Prince Mate56187,504
27Rhk Strong55166,837
28R Y U K54163,745
29Movie12054161,052
30San Markus54151,733
31Krisz13154151,311
32WasabyO753146,834
33zsirmalac 153146,561
34Romeo Verzik53136,601
35Tapilogali51118,687
3620forint50101,524
37Asura Force4993,006
38Inter Pre4884,090
39Davidhun8384671,672
40I Matee I4563,860
41Kingsteven214247,240
42NBarni247,299
43Berci215,139
44Dhb Hungary183,924
45YoloMaxRs162,862
46The Hilt152,420
47Dm Infinity131,950
480s B0ss2130
49blueman1912100