ClanBase News: I want to hear from you

A9731c32a17beb336d50f2675cbae19d45f120d2

Clan Hungarian Players

Website http://interqueo.pe.hu/forum/

Magyar Old School játékosok listája. Követelmény 50 combat vagy 500 total level. Felvételhez és névváltoztatáshoz fordulj Dof-hoz.

Skill Selector

Fletching Memberlist 54.88 Average

#NameFletchingExperience
1jupi2349917,940,560
2Aras9913,172,471
3muri 079913,042,567
4Mo09710,807,823
5Prince Mate916,163,877
6dof905,347,605
7R Y U K884,530,143
8sello716843,196,976
9A d ii802,020,836
10uncle clutch801,987,224
11a pink tank771,553,397
12Tv Maci9306771,478,945
13khealim751,233,368
14picil d741,187,727
15Movie120741,162,661
16Lionk072971,190
17pisti71896,704
18San Markus70803,433
19Tavlhod70778,129
20R9onaldo70746,735
21tomi stark69710,403
22gysef68663,197
23Benji0961302,322
24Csakany1959254,712
25Rhk Strong55169,411
26Kiskudi52126,852
27Krisz13151113,316
28Tapilogali51113,305
29zsirmalac 150101,392
30Kristofer4284777,308
31Asura Force4461,172
32Davidhun8384457,373
3320forint4355,056
34Berci4245,551
35Dhb Hungary3832,415
36Kukutyin1113831,556
37NBarni3522,417
38big hun3420,614
39Romeo Verzik3318,721
40WasabyO72811,405
41YoloMaxRs2710,752
42SadCarrot247,035
43Dm Infinity204,532
44I Matee I163,090
45Inter Pre111,515
46The Hilt91,135
47Kingsteven2110
48blueman19110
490s B0ss10