ClanBase News: I want to hear from you

A9731c32a17beb336d50f2675cbae19d45f120d2

Clan Hungarian Players

Website http://interqueo.pe.hu/forum/

Magyar Old School játékosok listája. Követelmény 50 combat vagy 500 total level. Felvételhez és névváltoztatáshoz fordulj Dof-hoz.

Skill Selector

Herblore Memberlist 47.88 Average

#NameHerbloreExperience
1jupi2349914,025,304
2Aras9913,243,487
3Mo0927,149,352
4dof853,261,330
5uncle clutch843,111,532
6A d ii822,500,217
7Tavlhod802,116,936
8R9onaldo73994,440
9a pink tank72939,214
10sello71666503,493
11Benji0966500,409
12R Y U K63370,925
13picil d62349,177
14Prince Mate59270,015
15gysef59255,516
16tomi stark59249,260
17Csakany1958235,985
18Kristofer42857210,658
19San Markus57204,302
20khealim57203,869
21Krisz13156189,721
22zsirmalac 156184,401
23Kiskudi51119,494
24Rhk Strong50108,094
25Kukutyin1114999,873
26Movie1204887,091
27Asura Force4670,521
28muri 074564,434
29Lionk04563,860
30pisti4245,559
3120forint4039,581
32big hun3832,124
33Dm Infinity3626,713
34YoloMaxRs3626,013
35Berci3524,516
36Dhb Hungary3218,063
37Tv Maci93063216,580
38WasabyO73115,872
39NBarni3013,438
40Romeo Verzik2912,734
41The Hilt2710,430
42SadCarrot257,888
43Tapilogali173,293
44Davidhun838131,954
45Inter Pre4277
46Kingsteven2110
47blueman19110
480s B0ss10
49I Matee I10