ClanBase News: I want to hear from you

A9731c32a17beb336d50f2675cbae19d45f120d2

Clan Hungarian Players

Website http://interqueo.pe.hu/forum/

Magyar Old School játékosok listája. Követelmény 50 combat vagy 500 total level. Felvételhez és névváltoztatáshoz fordulj Dof-hoz.

Skill Selector

Hitpoints Memberlist 81.65 Average

#NameHitpointsExperience
1jupi2349956,518,129
2dof9932,675,219
3R9onaldo9925,266,726
4A d ii9920,794,999
5khealim9919,149,911
6Tavlhod9918,638,419
7Aras9918,335,431
8sello7169918,242,650
9Kristofer4289916,036,134
10uncle clutch9915,502,189
11San Markus9913,398,633
12Kiskudi9812,914,265
13Mo09812,875,755
14tomi stark948,075,716
15Krisz131937,616,926
16Movie120937,437,007
1720forint927,138,621
18picil d905,804,781
19Kukutyin111905,457,079
20a pink tank905,451,977
21Dm Infinity884,736,652
22Dhb Hungary884,535,522
23gysef874,075,683
24R Y U K863,818,993
25pisti863,637,370
26big hun843,094,203
27Rhk Strong832,901,787
28Benji09832,861,705
29YoloMaxRs822,642,150
30Prince Mate822,545,001
31Csakany19812,269,983
32The Hilt812,256,311
33Inter Pre781,745,420
34WasabyO7771,599,928
35zsirmalac 1751,328,129
36muri 0773998,320
37Tv Maci930671880,974
38NBarni69668,602
39Lionk068656,274
40Romeo Verzik68655,886
410s B0ss68630,534
42Davidhun83866519,638
43Asura Force62353,537
44Berci60289,890
45SadCarrot55173,608
46Tapilogali4674,389
47I Matee I4561,907
48blueman1914249,506
49Kingsteven214039,408