ClanBase News: I want to hear from you

A9731c32a17beb336d50f2675cbae19d45f120d2

Clan Hungarian Players

Website http://interqueo.pe.hu/forum/

Magyar Old School játékosok listája. Követelmény 50 combat vagy 500 total level. Felvételhez és névváltoztatáshoz fordulj Dof-hoz.

Skill Selector

Magic Memberlist 74.98 Average

#NameMagicExperience
1jupi2349918,146,705
2dof9915,145,535
3Aras9915,088,888
4R9onaldo9610,538,243
5San Markus959,475,058
6uncle clutch959,038,632
7Kiskudi958,992,705
8Movie120958,802,198
9tomi stark948,479,770
10Kristofer428948,321,906
11Krisz131948,100,691
12R Y U K947,981,625
13Tavlhod937,496,236
14A d ii895,196,764
15Mo0874,306,932
16a pink tank863,651,299
17big hun863,605,982
18sello716853,498,081
19khealim853,321,872
20Prince Mate843,126,842
21Dhb Hungary832,806,041
22muri 07822,467,674
23gysef812,228,977
24Benji09771,507,304
25Csakany19761,369,672
26WasabyO7751,270,896
27Rhk Strong751,235,192
28Asura Force72920,067
29picil d72914,550
3020forint70786,428
31The Hilt70778,779
32pisti70744,289
33Kukutyin11169705,049
34zsirmalac 168659,090
35Inter Pre67578,630
36Tv Maci930666498,299
37YoloMaxRs65472,948
38Lionk064447,136
39Dm Infinity61327,445
40Berci60300,403
41Davidhun83856187,265
42NBarni55175,110
43Romeo Verzik53146,138
44I Matee I50105,463
45SadCarrot4891,037
46Tapilogali4561,803
47blueman1914039,465
48Kingsteven213832,066
490s B0ss226,128