ClanBase News: I want to hear from you

A9731c32a17beb336d50f2675cbae19d45f120d2

Clan Hungarian Players

Website http://interqueo.pe.hu/forum/

Magyar Old School játékosok listája. Követelmény 50 combat vagy 500 total level. Felvételhez és névváltoztatáshoz fordulj Dof-hoz.

Skill Selector

Mining Memberlist 54.57 Average

#NameMiningExperience
1jupi2349919,629,432
2pisti9914,758,905
3Aras9913,284,600
4dof832,857,862
5khealim822,440,903
6Prince Mate781,754,881
7gysef70763,552
8uncle clutch70756,189
9a pink tank65459,698
10Rhk Strong63399,592
11Tavlhod63388,310
12R9onaldo61302,705
13San Markus60288,667
14A d ii60288,556
15Mo060284,331
16Kiskudi60279,849
17YoloMaxRs60276,307
18Movie12060276,053
19Benji0960275,451
20Krisz13160275,425
21R Y U K60275,249
22big hun60273,947
23Csakany1960273,926
24Kristofer42860273,808
25WasabyO756192,375
26Lionk056188,182
27tomi stark56188,068
28picil d54153,688
29Tv Maci930653147,450
30muri 0752130,632
31Kukutyin11152129,048
32zsirmalac 152127,380
33sello71652125,288
34Asura Force51112,310
35I Matee I50103,010
36Dhb Hungary4993,340
37SadCarrot4249,915
38Kingsteven214246,220
39Dm Infinity4037,385
40Tapilogali3933,765
4120forint3729,327
42Davidhun8383625,582
43Romeo Verzik3420,368
44NBarni269,685
45Berci258,160
46Inter Pre215,580
470s B0ss204,845
48blueman191152,510
49The Hilt121,692