ClanBase News: I want to hear from you

A9731c32a17beb336d50f2675cbae19d45f120d2

Clan Hungarian Players

Website http://interqueo.pe.hu/forum/

Magyar Old School játékosok listája. Követelmény 50 combat vagy 500 total level. Felvételhez és névváltoztatáshoz fordulj Dof-hoz.

Skill Selector

Prayer Memberlist 60.08 Average

#NamePrayerExperience
1Aras9913,188,533
2A d ii9913,104,773
3uncle clutch9913,082,515
4jupi2349913,080,929
5Mo0905,664,917
6sello716905,351,814
7dof853,311,808
8San Markus801,989,900
9Tavlhod72933,898
10gysef70790,955
11R9onaldo70782,531
12khealim70782,497
13tomi stark70772,987
14a pink tank70763,436
15Kristofer42870750,967
16Krisz13170749,774
17Rhk Strong70744,287
1820forint70743,969
19Kukutyin11170742,526
20Movie12070739,422
21big hun70738,453
22Kiskudi70737,893
23picil d66499,770
24Benji0964420,707
25Csakany1961316,934
26Dm Infinity60280,715
27muri 0760274,174
28Dhb Hungary52131,502
29R Y U K52130,841
30WasabyO752124,248
31Prince Mate51119,231
32zsirmalac 150102,126
33Inter Pre4887,474
34YoloMaxRs4566,363
35Tv Maci93064565,356
36pisti4564,961
37Lionk04457,597
38The Hilt4457,326
39Davidhun8384456,174
40SadCarrot4456,096
41Asura Force4455,890
42Romeo Verzik4354,590
43NBarni4352,053
44Berci4351,062
45Tapilogali4350,729
46Kingsteven213727,482
47I Matee I193,995
480s B0ss111,559
49blueman191111,405