ClanBase News: I want to hear from you

A9731c32a17beb336d50f2675cbae19d45f120d2

Clan Hungarian Players

Website http://interqueo.pe.hu/forum/

Magyar Old School játékosok listája. Követelmény 50 combat vagy 500 total level. Felvételhez és névváltoztatáshoz fordulj Dof-hoz.

Skill Selector

Ranged Memberlist 73.33 Average

#NameRangedExperience
1dof9920,378,186
2San Markus9919,390,009
3Aras9918,370,653
4jupi2349918,099,659
5Kiskudi9914,830,900
6Dm Infinity9913,599,207
7Mo09913,551,546
8khealim9913,377,361
9sello7169913,039,335
10A d ii9812,251,530
11a pink tank9610,374,924
12uncle clutch958,840,651
13Dhb Hungary948,482,076
14R9onaldo927,008,054
15picil d926,902,894
16gysef926,620,249
17tomi stark926,606,956
18The Hilt905,687,954
19R Y U K905,646,059
20Movie120905,416,654
21pisti853,512,477
22Tavlhod853,444,495
23Benji09781,784,247
24big hun771,583,765
25Inter Pre761,465,060
26Csakany19761,425,522
27zsirmalac 1751,312,447
28Prince Mate751,244,260
29Krisz131741,098,425
30Kukutyin11172979,421
31Asura Force72928,319
32Kristofer42871869,218
33Lionk071842,623
34Tv Maci930671839,522
35WasabyO771818,029
3620forint70767,501
37Rhk Strong70741,149
38muri 0767586,724
39Romeo Verzik60287,685
40SadCarrot50107,231
41Davidhun83850104,337
42Tapilogali4143,992
43NBarni4039,337
44blueman1914037,628
45Berci4037,255
46I Matee I204,496
47Kingsteven212124
480s B0ss112
49YoloMaxRs112