ClanBase News: I want to hear from you

A9731c32a17beb336d50f2675cbae19d45f120d2

Clan Hungarian Players

Website http://interqueo.pe.hu/forum/

Magyar Old School játékosok listája. Követelmény 50 combat vagy 500 total level. Felvételhez és névváltoztatáshoz fordulj Dof-hoz.

Skill Selector

Runecraft Memberlist 35.92 Average

#NameRunecraftExperience
1Aras9922,491,892
2dof9916,826,504
3jupi2349913,607,411
4khealim926,966,603
5uncle clutch781,766,528
6San Markus65461,739
7WasabyO764440,158
8a pink tank62366,216
9Tavlhod54157,009
10Prince Mate53148,859
11A d ii53146,343
12R9onaldo52130,262
13Csakany1950109,688
14gysef50103,738
15Tv Maci93064890,999
16sello7164889,270
17muri 074775,843
18Benji094456,066
19Mo04039,319
20R Y U K4038,956
21picil d4037,870
22big hun3935,490
23Kukutyin1113934,502
24Kristofer4283934,063
25pisti3831,751
260s B0ss3831,416
27Krisz1313830,426
28YoloMaxRs3830,423
29Asura Force3624,905
30Movie1203216,939
31Rhk Strong3013,920
32Kiskudi2710,169
33tomi stark258,635
34I Matee I215,602
35Lionk0162,970
36Tapilogali101,261
37zsirmalac 15420
38Kingsteven2110
39Berci10
40blueman19110
41Dm Infinity10
42Davidhun83810
43The Hilt10
44NBarni10
45SadCarrot10
4620forint10
47Dhb Hungary10
48Inter Pre10
49Romeo Verzik10