ClanBase News: I want to hear from you

A9731c32a17beb336d50f2675cbae19d45f120d2

Clan Hungarian Players

Website http://interqueo.pe.hu/forum/

Magyar Old School játékosok listája. Követelmény 50 combat vagy 500 total level. Felvételhez és névváltoztatáshoz fordulj Dof-hoz.

Skill Selector

Slayer Memberlist 60.45 Average

#NameSlayerExperience
1jupi2349929,721,404
2Aras9913,052,004
3dof958,942,568
4R9onaldo937,480,703
5A d ii927,031,172
6Mo0926,961,144
7uncle clutch916,394,970
8Tavlhod895,071,079
9a pink tank863,671,947
10sello716863,644,474
11gysef853,292,366
12picil d822,609,246
13pisti802,064,471
14Kiskudi781,642,070
15Benji09761,356,853
16Kukutyin111741,125,480
17R Y U K741,100,751
18khealim72907,416
19tomi stark72905,429
20Csakany1972901,436
21Krisz13169671,567
22San Markus68623,151
23zsirmalac 167560,074
24muri 0766537,791
25Dhb Hungary64442,900
26Tv Maci930664412,468
27big hun63400,640
28Romeo Verzik63388,760
29Prince Mate58237,123
30WasabyO758237,063
31Movie12055180,980
3220forint55175,750
33The Hilt55167,403
34Rhk Strong55166,940
35Inter Pre53140,202
36NBarni53136,715
37Berci50104,488
38Kristofer4284352,267
39Davidhun8384248,977
40SadCarrot4039,416
41Asura Force4037,635
42Lionk03832,284
43Tapilogali258,569
44Dm Infinity204,525
45I Matee I7765
46Kingsteven2110
47blueman19110
480s B0ss10
49YoloMaxRs10