ClanBase News: I want to hear from you

A9731c32a17beb336d50f2675cbae19d45f120d2

Clan Hungarian Players

Website http://interqueo.pe.hu/forum/

Magyar Old School játékosok listája. Követelmény 50 combat vagy 500 total level. Felvételhez és névváltoztatáshoz fordulj Dof-hoz.

Skill Selector

Smithing Memberlist 51.9 Average

#NameSmithingExperience
1Aras9913,346,052
2jupi2349913,174,213
3Mo0959,255,807
4dof894,869,449
5pisti822,648,085
6khealim802,061,678
7a pink tank771,590,492
8gysef731,007,709
9A d ii70801,760
10uncle clutch70772,706
11Prince Mate65475,489
12Csakany1965470,761
13R9onaldo65462,190
14R Y U K64447,354
15Tavlhod64436,126
16Kristofer42863371,382
17WasabyO762345,262
18Benji0961302,450
19big hun60273,743
20picil d57220,116
21San Markus55175,455
22sello71655174,768
23tomi stark55170,201
24muri 0754154,133
25Rhk Strong53147,521
2620forint52126,016
27Asura Force51116,053
28Movie12051115,805
29Krisz13151112,798
30Kukutyin11150111,763
31zsirmalac 150111,363
32Kiskudi50109,010
33Berci4993,112
34Davidhun8384039,621
35Tv Maci93064037,693
36Dhb Hungary3936,838
37Tapilogali3627,413
38Kingsteven213421,315
39I Matee I3319,167
40SadCarrot3115,563
41YoloMaxRs3013,449
42blueman1912912,824
43Romeo Verzik2912,811
44Inter Pre2811,900
45Lionk02710,201
46NBarni8899
47Dm Infinity127
480s B0ss118
49The Hilt118