ClanBase News: I want to hear from you

A9731c32a17beb336d50f2675cbae19d45f120d2

Clan Hungarian Players

Website http://interqueo.pe.hu/forum/

Magyar Old School játékosok listája. Követelmény 50 combat vagy 500 total level. Felvételhez és névváltoztatáshoz fordulj Dof-hoz.

Skill Selector

Strength Memberlist 79.65 Average

#NameStrengthExperience
1jupi2349930,609,483
2R9onaldo9919,703,920
3dof9919,404,448
4A d ii9917,285,874
5Kristofer4289914,689,535
6sello7169914,606,852
7Aras9914,288,317
8Tavlhod9914,161,707
9Movie1209913,912,740
10khealim9913,390,496
11Kiskudi9913,338,209
12Krisz1319913,252,219
1320forint9811,814,760
14uncle clutch9711,040,148
15Mo0948,397,289
16Kukutyin111926,681,114
17tomi stark926,568,263
18San Markus916,246,636
19Prince Mate905,438,334
20R Y U K884,474,998
21Rhk Strong884,431,944
22picil d874,281,079
23Dhb Hungary842,966,221
24Inter Pre832,856,834
25pisti822,572,689
26gysef822,561,784
27Benji09812,322,326
28big hun812,247,606
29Csakany19802,096,934
30muri 07802,058,077
31WasabyO7801,988,240
32a pink tank791,873,216
33zsirmalac 1731,065,138
34Romeo Verzik731,051,631
35YoloMaxRs72945,110
36Lionk071836,532
37Davidhun83870742,017
38NBarni69700,911
39Tv Maci930665488,965
40The Hilt65473,754
41Berci65449,631
420s B0ss64446,444
43Asura Force51118,411
44SadCarrot50111,068
45Tapilogali4883,073
46I Matee I4563,998
47blueman1914455,725
48Kingsteven214144,533
49Dm Infinity204,899